چاپ        ارسال به دوست

انتخاب شرکت سیمان خاش بعنوان واحد صنعتی برتر حامی حقوق مصرف کننده سال 95 برای پنجمین دوره متوالی

انتخاب شرکت سیمان خاش بعنوان واحد صنعتی برتر حامی حقوق مصرف کننده سال 95 برای پنجمین دوره متوالی

در پنجمین مراسم تقدیر از بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی برتر حامی حقوق مصرف‌کنندگان با حضور مسئولان استانی و مدیران صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، شرکت سیمان خاش برای پنجمین دوره متوالی بعنوان واحد صنعتی برتر حامی حقوق مصرف کنندگان انتخاب و مفتخر به دریافت تندیس و لوح تقدیر گردید.

خسرو جامعی، مدیرعامل سیمان خاش، ضمن تاکید بر این مورد که "بالاترین ارزش بهای هر کالای تولیدی را، رضایت مشتریان از کیفیت و قیمت مناسب آن باید دانست" در رابطه با اهمیت جلب رضایت مشتریان گفت: تامین و توزیع بهنگام محصولات کالایی و خدماتی آنهم با کیفیت و قیمت مناسب، جزء وظایف اساسی تولید کنندگان است. بنگاه‌های اقتصادی میبایست خدمات پس از فروش را به عنوان درآمد پنهان خود تلقی کنند. حمایت از حقوق مصرف‌کننده اولین وظایف یک بنگاه اقتصادی است.

 

وی در رابطه با چگونگی انتخاب این شرکت به عنوان واحد برتر گفت: شرکت سیمان خاش با شناسائی خدمات ارزش آفرین جهت مصرف کنندگان؛ ضمن ارتقای سیستمهای فروش و تحویل از روش مراجعه حضوری و ثبت دستی به سفارش آنلاین، همچنین کسب تندیس و لوح های تقدیر از جشنواره های کشوری و استانی به واسطه درخشش عملکرد این شرکت در زمینه های مختلف، همچنین اخذ گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی؛ با تلاش در راستای تداوم ارتقاء کیفی محصولات، برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع محصول و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش؛ موفق به افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از محصولات استاندارد این شرکت گردیده است.١٢:٣٩ - شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٥٢    /    تعداد نمایش : ٦٩٧خروج