چاپ        ارسال به دوست

معرفى سيمان تيپ ٥٢٥-١ بعنوان جديدترين محصول شركت سيمان خاش

معرفى سيمان تيپ ٥٢٥-١ بعنوان جديدترين محصول شركت سيمان خاش در سيزدهمين نمايشگاه صنعت ساختمان زاهدان

معرفى سيمان تيپ ٥٢٥-١ بعنوان جديدترين محصول شركت سيمان خاش در سيزدهمين نمايشگاه صنعت ساختمان زاهدان

در سيزدهمين نمايشگاه صنعت ساختمان زاهدان، شركت سيمان خاش از جديدترين محصول توليدى خود با نام سيمان تيپ٥٢٥-١ رونمايى كرد.

اين نمايشگاه بعد از ظهر روز سه شنبه ٩٦/٠٧/١٨ با حضور معاون عمرانى استاندار، مديركل سازمان صنعت و معدن استان سيستان و بلوچستان، شهردار زاهدان و جمعى از مسئولين استان در محل نمايشگاه هاى بين المللى زاهدان افتتاح و از محصول جديد شركت سيمان خاش با نام سيمان تيپ ٥٢٥-١ رونمايى گرديد.

سيمان تيپ ٥٢٥-١ كه از بالاترين مقاومت در اين رده برخوردار است؛ حاصل تلاش چندماهه كاركنان شركت سيمان خاش در واحدهاى تحقيق و توسعه، آزمايشگاه و توليد بوده و براى اولين بار است كه در شرق كشور توليد ميگردد.

شركت سيمان خاش يكى از قديميترين كارخانجات استان سيستان و بلوچستان و اولين كارخانه توليد سيمان استان است كه عليرغم واقع شدن در يكى از مناطق محروم كشور، با همت نيروهاى سختكوش بومى توانسته عنوان يكى از ١٠ واحد صنعتى برتر كشور از سوى سازمان صنعت و معدن، صنعت سبز كشور و رتبه برتر شركتهاى زيرمجموعه شستا را در سال ٩٥ كسب نمايد.

نمايشگاه صنعت ساختمان زاهدان كه با استقبال بى نظير توليد كنندگان و تامين كنندگان از سراسر كشور مواجه گرديده، تا پايان روز جمعه ٩٦/٠٧/٢١ داير بوده و بازديد آن جهت عموم آزاد است.

 

سيمان خاش، همراهى ماندگار 🌱


١٥:١٧ - شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٥    /    تعداد نمایش : ١٤٤٩خروج