چاپ        ارسال به دوست

جشن بزرگ کارگری در شرکت سیمان خاش برگزار شد

جشن بزرگ کارگری در شرکت سیمان خاش برگزار شد

در ششمین گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه، فرماندار، معاون سیاسی فرمانداری، مدیرعامل شرکت سیمان و شماری از مسئولان ادارات و نهادها و کارگران سخت کوش جشن بزرگ کارگری در شرکت سیمان خاش برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سیمان خاش گفت: این شرکت به همت و اراده و توان کارکنان سخت کوش خود مسیرهای سختی را پیموده و موفقیت های بزرگی را کسب کرده و همچنان در اوج قله افتخار قرار دارد.

خسرو جامعی افزود: کارکنان سخت کوش سیمان خاش با اتکا به توان علمی و تعهد و دلسوزی توانسته اند در عرصه های مختلف موفق ظاهر شوند.

وی حضور کارکنان توانمند سیمان خاش در محافل علمی و ارائه حداقل ده مقاله برتر در حوزه صنعت و تلاش برای بروز کردن فعالیت ها را از اولویت های مهم در شرکت سیمان خاش عنوان کرد و اظهار داشت: از خدمات ارزشمند کارکنان به نحو شایسته تقدیر بعمل خواهد آمد.

وی از بازنشستگان و افراد پرتلاش در مجموعه شرکت سیمان خاش قدردانی کرد و تصریح نمود: اگر همراهی و همگامی و خدمات دلسوزانه کارکنان و قشر عزیز کارگردان سیمان خاش نبود نمی توانستیم در عرصه های مختلف به موفقیت دست پیدا کنیم.

حجت الاسلام غلامرضا دهقان امام جمعه شهرستان خاش با قدردانی از تلاشهای مستمر و شبانه روزی مدیران و کارکنان سیمان خاش و تبریک به مناسبت کسب رتبه برتر سیمانی کشور گفت: کارگران در دوران مختلف کشور از جمله دوران دفاع مقدس و دوران انقلاب اسلامی با تمام توان و سخت کوشی برای کشور افتخارآفرینی کرده اند که وجود 14 هزار شهید جامعه کارگری نمونه ای شاخص از ایثارگری های کارگران با بصیرت و آگاه در جامعه است که چرخ های صنعت و توسعه کشور را به گردش در می آورند.

وی افزود: افرادی که به اقشار جامعه نفع رسانی دارند و خدمت می کنند در دنیا و آخرت به کامیابی می رسند.

فرماندار شهرستان خاش نیز با گرامی داشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی از خدمات و تلاش های کارکنان سیمان خاش قدردانی کرد و گفت: به واسطه مدیریت درست مدیران کارخانه و همت و اراده کارگران و کارشناسان سیمان خاش افتخارات بزرگی برای شهرستان به دست آمده که این رتبه های برتر و تلاش برای حفظ دستاوردها و کسب موفقیت های بیشتر شایسته تقدیر است.

محمداکبر چاکرزهی تصریح کرد: شکل گیری انقلاب به رهبری امام راحل و پشتیبانی ملت همیشه در صحنه سبب اقتدار اسلام شد.

وی ادامه داد: در سالهای انقلاب اسلامی آزمونهای سختی در مسیر ملت ایران پدیدار گشت اما با تدابیر هوشمندانه رهبری و بصیرت مردم عزیز ایران نقشه های دشمنان ناکارآمد شد و عظمت و ابهت ایران به دنیا عرضه گردید.

در این مراسم ضمن تجلیل از کارکنان و بازنشستگان و ورزشکاران موفق و اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و ورزشی، شعرخوانی و موسیقی محلی از خدمات حسین شهنوازی رئیس سابق کارخانه تجلیل و عبدالرحمن یارمحمدزهی به عنوان سرپرست کارخانه سیمان خاش معرفی شد.

 

سیمان خاش، همراهی ماندگار 🌱

 

   


١٠:٣٠ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٤    /    تعداد نمایش : ٦٧٠خروج